Prekėms taikomas iki dviejų metų garantinis terminas.

Papildomai gali būti nurodoma ir pardavimo dokumente.

Jei prekę užsakėte ne tokią ir ji netiko, ji keičiama į kitą, arba grąžinami pinigai. Prekių keitimas, grąžinimas, netinkamų naudoti priėmimas atliekamas parduotuvėje arba galite jas (kartu su pirkimą patvirtinančiais dokumentais bei nurodyta grąžinimo priežastimi) išsiųsti per kurjerines tarnybas į 

Kokybiškos prekės grąžinamos per 14 d.

Nepamirškite, kad garantijos automobilių dalims galioja tik jeigu turite darbus atlikusio autoserviso sąskaitą.

Nesugadintas ir nenaudotas prekes automobiliams (originalioje nesugadintoje, švarioje pakuotėje) priimsime atgal arba pakeisime į kitas prekes pateikus pirkimą patvirtinančius dokumentus. Prekės priimamos parduotuvėje arba nurodžius grąžinimo priežastį, galima išsiųsti per kurjerines tarnybas. Šiuo atveju visas siuntimo išlaidas apmoka pirkusioji pusė.

Kai kurios elektros ir elektroninės įrangos prekės yra nekeičiamos ir nepriimamos atgal.
www.maxiparts.lt  neatsako už tai, jei svetainėje matytos prekės vaizdas skyrėsi nuo gautos spalva, forma, įsivaizduojamu dydžiu ir t.t.

Pretenzija į garantiją bus atmesta, jei nepateiksite pirkimą įrodančio dokumento, atlikusio autoserviso paslaugų – pirkimo PVM sąskaitos - faktūros.
Kreipiantis dėl garantijos būtina pateikti pilną prekės komplektaciją.
Pretenzija bus atmesta, jei detalės buvo keistos NE komplekte. Tai taikoma tokioms prekėms kurias primygtinai rekomenduojama keisti komplekte - skirstymo diržas, sankaba, amortizatoriai, stabdžių diskai ir pan.

Jeigu turite papildomų klausimų, prašome susisiekti su www.maxiparts.lt
Pirmadienis - Penktadienis: 8:30 - 17:30
El.paštas: maxiparts.lt@gmail.com

Tel. Nr.: +370